Aпликации за Админ (ОТВОРЕНИ)

Go down

Aпликации за Админ (ОТВОРЕНИ) Empty Aпликации за Админ (ОТВОРЕНИ)

Пишување by #Kamcev on Пет Фед 26, 2016 4:43 pm

Апликација за Admin

● Име и Презиме:
● Години:
● Град:
● Nickname на сервер:
● Стар Nickname на серверот (не е задолжително):
● Доказ дека сте стар играч (не е задолжително):
● Facebook профил:

Пријавата мора да биде цитирана.
Доколку пријавата не е според правилата ќе биде поништена.

#Kamcev
Admin

Број на мислења : 4
Join date : 2016-01-20

Преглед на профилот на членот http://ac-game.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот